Vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması üçün daxili müsahibə - 04.11.2024
Daxili müsahibədə iştirak etmək istəyən namizədlər 4 noyabr 2024-cü il tarixindən 18 noyabr 2024-cü il saat 18:00-dək Mərkəzin internet portalında Dövlət qulluğu üzrə müraciət Formasını doldurmaqla qeydiyyatdan keçməlidirlər. Namizəd portala daxil etdiyi məlumatların və sənədlərin aktuallığını və tamlığını təsdiq etməlidir.
Elan edilmiş müsahibədə iştirak üçün müraciət edən namizəd “Dövlət qulluğu haqqında” Azərbaycan Respublikası Qanununun 27-ci maddəsinin və qanunvericiliklə müəyyən olunmuş vakant vəzifələrin tutulmasının ümumi şərtlərinin tələblərinə cavab verməlidir. Müsahibə ilə bağlı ətraflı məlumatı Azərbaycan Respublikasının Dövlət İmtahan Mərkəzinin rəsmi internet səhifəsindən (www.dim.gov.az) əldə edə bilərsiniz.

An internal interview is announced for filling vacant civil service positions at the Ministry of Economy of the Republic of Azerbaijan. You can get information about the vacant positions submitted for the interview here.
Candidates wishing to participate in the internal interview must register by filling out the Civil Service Application Form on the Center's internet portal from November 4, 2024 until November 18, 2024 at 18:00. The candidate must confirm the relevance and completeness of the information and documents entered on the portal.
A candidate applying for participation in the announced interview must meet the requirements of Article 27 of the Law of the Republic of Azerbaijan "On Civil Service" and the general conditions for filling vacant positions established by legislation. You can get detailed information about the interview on the official website of the State Examination Center of the Republic of Azerbaijan (www.dim.gov.az).