Vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması üçün ümumi müsahibə 11.02.2025
Azərbaycan Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyində vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması üçün müsabiqə üzrə müsahibə elan edilir.
Müsahibəyə təqdim edilmiş vakant vəzifələr barədə buradan məlumat əldə edə bilərsiniz. Müsahibədə iştirak etmək istəyən namizədlər 5 fevral 2025-ci il tarixindən 6 mart 2025-ci il tarixinədək Mərkəzin internet portalında Dövlət qulluğu üzrə müraciət Formasını doldurmaqla qeydiyyatdan keçməlidirlər. Namizəd portala daxil etdiyi məlumatların və sənədlərin aktuallığını və tamlığını təsdiq etməlidir. Elan edilmiş müsahibədə iştirak üçün müraciət edən namizəd “Dövlət qulluğu haqqında” Azərbaycan Respublikası Qanununun 27-ci maddəsinin və qanunvericiliklə müəyyən olunmuş vakant vəzifələrin tutulmasının ümumi şərtlərinin tələblərinə cavab verməlidir. Müsahibə ilə bağlı ətraflı məlumatı Azərbaycan Respublikasının Dövlət İmtahan Mərkəzinin rəsmi internet səhifəsindən (www.dim.gov.az) əldə edə bilərsiniz.

An interview is announced for the vacant civil service positions at the Ministry of Economy of the Republic of Azerbaijan.
You can find information about the vacant positions presented for the interview here. Candidates who wish to participate in the interview must register by filling out the Civil Service Application Form on the Center's internet portal from February 5, 2025 to March 6, 2025. The candidate must confirm the relevance and completeness of the information and documents entered on the portal. The candidate applying for participation in the announced interview must meet the requirements of Article 27 of the Law of the Republic of Azerbaijan "On Civil Service" and the general conditions for filling vacant positions established by legislation. You can get detailed information about the interview on the official website of the State Examination Center of the Republic of Azerbaijan (www.dim.gov.az).