Xarici bazarların araşdırılması üçün sənəd qəbulunun vaxtı dəyişdirilib
Azərbaycan Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyi qeyri-neft məhsullarının və ya məhsul qruplarının ixracı üçün yeni və mövcud ixrac bazarlarına çıxış imkanlarının tədqiqi məqsədi ilə xarici bazar araşdırmaları ilə bağlı sənəd qəbulu üçün son tarixin 29 oktyabr 2019-cu il tarixinədək uzadıldığını elan edir.
Müsabiqə Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabinetinin 2018-ci il 31 oktyabr tarixli 470 nömrəli Qərarı ilə təsdiq edilmiş "Dəstək tədbirlərində iştirak edəcək ixracatçıların seçilməsi üçün müsabiqənin təşkili və keçirilmə Qaydası" əsasında 8 noyabr 2019-cu il tarixində AZPROMO-da təşkil olunacaq

The deadline for accepting documents for exploring foreign markets has been changed.
The Ministry of Economy of the Republic of Azerbaijan announces that the deadline for receiving documents related to foreign market research for the purpose of studying the possibilities of accessing new and existing export markets for the export of non-oil products or product groups has been extended until October 29, 2019.
The competition will be organized at AZPROMO on November 8, 2019, based on the "Rules for organizing and holding a competition for the selection of exporters to participate in support events", approved by the Resolution No. 470 of the Cabinet of Ministers of the Republic of Azerbaijan dated October 31, 2018