Sahibkarlar Küveytdə keçiriləcək beynəlxalq sərgiyə dəvət olunur
Növbəti ilin 4-7 fevral tarixində Küveytdə 14-cü Yaxın Şərq Beynəlxalq İxtiralar Sərgisi (IIFME) keçiriləcək. Azərbaycan sahibkarları sözügedən tədbirdə iştirak etməyə dəvət olunur.
Küveyt Elm Klubunun təşkilatçılığı ilə keçiriləcək IIFME 2024 Yaxın Şərqdə ən böyük ixtisaslaşmış ixtira və innovasiyalar sərgisidir və dünyanın ikinci ən əhəmiyyətli beynəlxalq sərgisi hesab olunur. Tədbirdə qalib ixtiraların müəlliflərinə 50 min ABŞ dolları dəyərində mükafat nəzərdə tutulub. Qeyd edək ki, builki sərgi 15 minə yaxın iştirakçı ilə keçirilib.
IIFME 2024 sərgisində iştirak etmək istəyən sahibkarlar aşağıdakı elektron poçt və ya telefon vasitəsi ilə əlaqə saxlaya bilərlər:

Entrepreneurs invited to international exhibition to be held in Kuwait
The 14th International Invention Fair in the Middle East (IIFME) will be held in Kuwait on February 4-7 next year. Azerbaijani entrepreneurs are invited to participate in the said event.
IIFME 2024, which will be organized by the Kuwait Science Club, is the largest specialized exhibition of inventions and innovations in the Middle East and is considered the second most important international exhibition in the world. The authors of the winning inventions will be awarded at the event, a prize of 50,000 US dollars. It should be noted that this year's exhibition was held with about 15 thousand participants.
Entrepreneurs intending to participate in the IIFME 2024 exhibition can contact the following e-mail or telephone: