Sahibkarlar Omanda keçiriləcək beynəlxalq sərgiyə dəvət olunur
Cari ilin 25-28 oktyabr tarixlərində Omanın Muskat şəhərində 1-ci Beynəlxalq Xurma və Bal Sərgisi keçiriləcək. Azərbaycan sahibkarları sözügedən tədbirdə iştirak etməyə dəvət olunur.
Omanın Milli İnkişaf və İnvestisiya Şirkəti tərəfindən keçiriləcək ilk Beynəlxalq Xurma və Bal Sərgisində yerli və xarici bal istehsalçıları, o cümlədən yerli fermerlər və KOB-ların məhsulları nümayiş olunacaq.
Builki sərgidə iştirak etmək istəyən sahibkarlar aşağıdakı elektron poçt və ya telefon vasitəsi ilə əlaqə saxlaya bilərlər:

Entrepreneurs invited to international exhibition to be held in Oman
The 1st International Date and Honey Exhibition will be held in Muscat, Oman on October 25-28, this year. Azerbaijani entrepreneurs are invited to participate in the said event.
The first International Dates and Honey Exhibition to be held by the National Development and Investment Company of Oman will showcase the products of local and foreign honey producers, including local farmers and SMEs.
Entrepreneurs intending to participate in this year's exhibition can contact the following e-mail or phone: