Sahibkarlar "Beynəlxalq Yaşıl Həftə" sərgisinə dəvət olunur
Azərbaycan Respublikası İqtisadiyyat Nazirliyi Almaniyanın Berlin şəhərində 2025-ci ilin 17-26 yanvar tarixlərində keçiriləcək "Beynəlxalq Yaşıl Həftə" (“International Green Week”) qida, kənd təsərrüfatı və bağçılıq sərgisində vahid ölkə stendində iştirak üçün ixracatçıların müraciətlərinin qəbulunu elan edir.
Qəhvə, çay, mate və ya paraqvay çayı və ədviyyatlar
Müsabiqə Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabinetinin 2018-ci il 31 oktyabr tarixli 470 nömrəli Qərarı ilə təsdiq edilmiş "Dəstək tədbirlərində iştirak edəcək ixracatçıların seçilməsi üçün müsabiqənin təşkili və keçirilmə Qaydası" əsasında 16 noyabr 2024-cü il tarixində AZPROMO-da təşkil olunacaq.
• Dəstək tədbirində iştirakla bağlı şərtlər;
Sənədlər aşağıdakı ünvan üzrə 7 noyabr 2024-cü il tarixinədək təqdim olunmalıdır:
Azərbaycan Respublikasının İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyi – AZPROMO, Bakı Biznes Mərkəzi, Neftçilər pr. 32, Bakı, AZ1000.

The Ministry of Economy of Azerbaijan Republic announces the acceptance of exporters' applications for participation in the single country stand at the "International Green Week 2025” food, agriculture, and horticulture exhibition, which will be held in Berlin, Germany, on January 17-26, 2025.
The competition will be held in AZPROMO on November 16, 2024 according to the “Rules for the organization and conduct of the competition for the selection of exporters who will participate in support measures”, approved by the decision № 470 of the Cabinet of Ministers of the Republic of Azerbaijan dated 31 October 2018.
Documents should be submitted until November 7, 2024 at the following address:
Export and Investment Promotion Agency of the Republic of Azerbaijan –  AZPROMO, Baku Business Center, Neftchilar ave., 32, Baku, AZ1000.