Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illiyinə həsr olunmuş Gənclər və İdman Nazirliyi, Azərbaycan Futbol Federasiyaları Assosiasiyası və Azərbaycan Minifutbol Federasiyasının təşkilatçılığı ilə keçirilən minifutbol turniri davam edir. Yarışların növbəti turunda İqtisadiyyat Nazirliyinin komandası Mərkəzi Seçki Komissiyasının təmsilçiləri ilə qarşılaşıb. Gərgin idman mübarizəsi şəraitində keçən oyunda İqtisadiyyat Nazirliyinin komandası 7:3 hesabı ilə qalib gəlib.
Qeyd edək ki, bundan əvvəlki turda Nazirliyin komandası Dövlət İmtahan Mərkəzinin komandası üzərində qələbə qazanıb – 3:0.
İqtisadiyyat Nazirliyinin komandası yanvarın 21-də keçirəcəyi növbəti oyunda İpoteka və Kredit Zəmanət Fondunun komandası ilə qarşılaşacaq.

The mini-football tournament dedicated to the 100th anniversary of the birth of national leader Heydar Aliyev, organized by the Ministry of Youth and Sport, the Association of Football Federations of Azerbaijan and the Azerbaijan Minifootball Federation, is continuing. In the next round of competitions, the team of the Ministry of Economy met with representatives of the Central Election Commission. The team of the Ministry of Economy won the game with a score of 7:3.
It should be noted that in the previous round, the team of the Ministry won over the team of the State Examination Center - 3:0.
The team of the Ministry of Economy will face the team of the Mortgage and Credit Guarantee Fund in the next game on January 21.