İqtisadiyyat nazirinin birinci müavini Elnur Əliyev Göyçay şəhərində Ağdaş və Göyçay rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edib.
Qəbula gələn vətəndaşlar sahibkarlıq fəaliyyəti, vergi inzibatçılığı, əmlak məsələləri, istehsal müəssisələrinin yaradılması və s. məsələlərlə bağlı müraciət ediblər.
İqtisadiyyat Nazirliyinin aidiyyəti struktur bölmələrinin rəhbərlərinin iştirakı ilə keçirilmiş qəbulda vətəndaşların müraciətləri diqqətlə dinlənilib, bir hissəsi həll olunub, araşdırma tələb edən müraciətlər isə qeydiyyata alınıb və həlli üçün müvafiq tapşırıqlar verilib.

First Deputy Minister of Economy Elnur Aliyev received citizens from Agdash and Goychay regions in Goychay city.
The citizens who came to the reception applied on business activities, tax administration, property issues, establishment of manufacturing enterprises and other issues.
Citizens' appeals were carefully listened to, some of them were resolved, and the appeals requiring investigation were registered and appropriate tasks were given to resolve them at the reception held with the participation of the heads of the relevant structural divisions of the Ministry of Economy.