İqtisadiyyat nazirinin müavini Səməd Bəşirli 24 fevral 2023-cü il tarixində Ağcabədi rayonunda (ünvan: Ağcabədi şəhəri, Heydər Əliyev prospekti, 213A, Yeni Azərbaycan Partiyasının Ağcabədi rayon təşkilatının inzibati binası) Ağcabədi və Zərdab rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Vətəndaşların qəbulu saat 11:00-dən etibarən keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən Ağcabədi və Zərdab rayonlarından olan vətəndaşlar İqtisadiyyat Nazirliyinin "195-1" Çağrı Mərkəzində və ya rəsmi internet səhifəsindəki "Müraciətlər/vətəndaşların qəbulu/qəbula yazılın" bölməsində qeydiyyatdan keçməklə Nazirliyin fəaliyyət istiqamətlərinə dair məsələlərlə bağlı müraciət edə bilərlər.

Deputy Minister of Economy Samad Bashirli will receive citizens from Agjabadi and Zardab districts in Agjabadi (address: Heydar Aliyev avenue, 213A, Aghjabadi city, administrative building of the New Azerbaijan Party's Aghjabadi regional organization) on February 24, 2023.
Citizen reception will be held from 11:00.
Citizens from Aghjabedi and Zardab regions who want to come to the reception can apply on issues related to the Ministry's activities by registering at the "195-1" Call Center of the Ministry of Economy or in the "Applications/Citizen Reception/Apply for Reception" section on the official website.