İqtisadiyyat nazirinin müavini Ağcabədidə vətəndaşları qəbul edib
İqtisadiyyat nazirinin müavini Səməd Bəşirli Ağcabədi şəhərində Zərdab və Ağcabədi rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edib.
Qəbula gələn vətəndaşlar sahibkarlıq fəaliyyətinə güzəştli kreditlərin verilməsi, əmlak məsələləri, istehsal və emal müəssisələrinin genişləndirilməsi, sosial və s. məsələlərlə bağlı müraciət ediblər.
İqtisadiyyat Nazirliyinin aidiyyəti struktur bölmələrinin rəhbərlərinin iştirakı ilə keçirilmiş qəbulda vətəndaşların müraciətləri diqqətlə dinlənilib, araşdırma tələb edən müraciətlər qeydiyyata alınıb və həlli üçün müvafiq tapşırıqlar verilib.

Deputy Minister of Economy Samad Bashirli received citizens from Zardab and Agjabedi regions in Agjabedi city.
The citizens attended the meeting applied for preferential loans for entrepreneurship, property issues, expansion of production and processing enterprises, social and other issues.
Citizens' appeals were carefully listened to, appeals requiring investigation were registered and relevant tasks were given for their resolution at the reception held with the participation of the heads of the relevant structural divisions of the Ministry of Economy.