İqtisadiyyat nazirinin müavini Xaçmazda vətəndaşları qəbul edib
Vətəndaşların sahibkarlıq fəaliyyətinə güzəştli kreditlərin verilməsi, vergi inzibatçılığı, əmlak məsələləri, istehsal və emal müəssisələrinin genişləndirilməsi və s. məsələlərlə bağlı müraciətlərinə baxılıb.
İqtisadiyyat nazirinin müavini Sahib Məmmədov Xaçmaz şəhərində Quba, Qusar və Xaçmaz  rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edib.
Qəbula gələn vətəndaşlar sahibkarlıq fəaliyyətinə güzəştli kreditlərin verilməsi, vergi inzibatçılığı, əmlak məsələləri, istehsal və emal müəssisələrinin genişləndirilməsi və s. məsələlərlə bağlı müraciət ediblər.

Citizens' appeals related to preferential loans for entrepreneurial activities, tax administration, property issues, expansion of production and processing enterprises and other issues were considered.
Deputy Minister of Economy Sahib Mammadov received citizens from Guba, Gusar and Khachmaz districts in Khachmaz city.
The citizens who came to the reception applied for preferential loans for entrepreneurial activity, tax administration, property issues, expansion of production and processing enterprises and other issues.