İqtisadiyyat Nazirliyinin əməkdaşlarından ibarət komanda ən yüksək nəticə göstərib
Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 100-cü ildönümü münasibətilə Dövlət Gömrük Komitəsinin təşkilatçılığı ilə dövlət qurumları arasında intellektual oyun keçirilib.
Ümumilikdə 37 dövlət qurumunu təmsil edən komandaların iştirak etdiyi intellektual oyunda İqtisadiyyat Nazirliyinin əməkdaşlarından ibarət “Mineco” komandası ən yüksək nəticə göstərərək 1-ci yerə layiq görülüb. Dövlət İmtahan Mərkəzinin “DİM” komandası II, Xarici İşlər Nazirliyinin “Diplomat” komandası isə lll yerin qalibi olublar.

The team consisting of employees of the Ministry of Economy showed the highest result
An intellectual game was held between state institutions under the organization of the State Customs Committee on the occasion of the 100th anniversary of the birth of national leader Heydar Aliyev.
The "Mineco" team consisting of employees of the Ministry of Economy was awarded the 1st place by showing the highest result in the intellectual game, in which teams representing 37 state institutions participated. The "DIM" team of the State Examination Center won the 2nd place, and the "Diplomat" team of the Ministry of Foreign Affairs won the 3rd place.