Ümummilli Liderin anadan olmasının 100 illiyi münasibətilə keçirilən mini futbol turnirində 8 komanda növbəti mərhələyə vəsiqə qazanıb.
Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illiyi münasibətilə İqtisadiyyat Nazirliyinin Birləşmiş Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin təşkilatçılığı ilə Nazirliyin tabeliyində olan və strukturuna daxil olan qurumlar arasında mini futbol turniri davam edir.
8/1 final oyunlarında 16 komanda mübarizə aparıb. Gərgin idman mübarizəsi şəraitində keçən oyunlarda 8 komanda növbəti mərhələyə vəsiqə qazanıb.

8 teams qualified for the next stage in the mini football tournament held on the occasion of the 100th anniversary of the birth of the National Leader.
A mini football tournament continues organized by the United Trade Union Committee of the Ministry of Economy among the institutions under the Ministry and included in its structure on the occasion of the 100th anniversary of the birth of the national leader Heydar Aliyev.
16 teams competed in the 8/1 finals. 8 teams qualified for the next stage in the games that took place under conditions of intense sports competition.