Vətəndaşların sahibkarlıq fəaliyyətinə güzəştli kreditlərin verilməsi, istehsal və emal müəssisələrinin genişləndirilməsi və s. məsələlərlə bağlı müraciətlərinə baxılıb.
İqtisadiyyat nazirinin müavini Sahib Ələkbərov Naftalan şəhərində Naftalan şəhəri və Goranboy rayonundan olan vətəndaşları qəbul edib.
Qəbula gələn vətəndaşların müraciəti sahibkarlığın inkişafı, o cümlədən, güzəştli kreditlərin, verilməsi, istehsal və emal müəssisələrinin genişləndirilməsi və digər məsələlərlə bağlı olub.
İqtisadiyyat Nazirliyinin aidiyyəti struktur bölmələrinin rəhbərlərinin iştirakı ilə keçirilmiş qəbulda hər bir vətəndaşın müraciəti diqqətlə dinlənilib, onlara müraciət etdikləri məsələlərlə bağlı izahat verilib, araşdırma tələb edən müraciətlər isə baxılması üçün qeydiyyata alınıb.

Citizens' appeals related to preferential loans for entrepreneurial activity, expansion of production and processing enterprises and other issues were considered.
Deputy Minister of Economy Sahib Alakbarov received citizens from Naftalan city and Goranboy district in Naftalan city.
The appeal of the citizens attending at the meeting was related to the development of entrepreneurship, including granting of concessional loans, expansion of production and processing enterprises and other issues.
The appeals of each citizen were carefully listened to, they were given an explanation about the issues they addressed, and the appeals requiring investigation were registered for review at the reception held with the participation of the heads of the relevant structural divisions of the Ministry of Economy.