İqtisadiyyat nazirinin müavini Sahib Məmmədov 22 dekabr 2023-cü il tarixində Kürdəmir şəhərində (ünvan: Kürdəmir şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 20 - Yeni Azərbaycan Partiyasının Kürdəmir rayon təşkilatının inzibati binası) Kürdəmir və Ucar rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Vətəndaşların qəbulu saat 11:00-dan etibarən keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən Kürdəmir və Ucar rayonlarından olan vətəndaşlar İqtisadiyyat Nazirliyinin rəsmi internet səhifəsində qeydiyyatdan keçməklə və ya "195-1" Çağrı Mərkəzinə zəng etməklə Nazirliyin fəaliyyət istiqamətlərinə dair məsələlərlə bağlı müraciət edə bilərlər.

Deputy Minister of Economy Sahib Mammadov will receive citizens from Kurdamir and Ujar regions in Kurdamir city (address: Kurdamir city, Heydar Aliyev avenue 20 - administrative building of the Kurdamir district organization of the New Azerbaijan Party) on December 22, 2023.
Citizens from Kurdemir and Ujar regions intending to take part at the reception can apply for issues related to the activities of the Ministry by registering on the official website of the Ministry of Economy or by calling the "195-1" Call Center.