İqtisadiyyat nazirinin müavini Sahib Ələkbərov 30 yanvar 2024-cü il tarixində Şirvan şəhərində (ünvan: Şirvan şəhəri, Naxçıvan küçəsi 162 - Dövlət Vergi Xidmətinin 5 saylı Ərazi Vergilər İdarəsinin inzibati binası) Şirvan şəhəri və Hacıqabul rayonundan olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Vətəndaşların qəbulu saat 11:00-dan etibarən keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən Şirvan şəhəri və Hacıqabul rayonundan olan vətəndaşlar İqtisadiyyat Nazirliyinin rəsmi internet səhifəsində qeydiyyatdan keçməklə və ya "195-1" Çağrı Mərkəzinə zəng etməklə Nazirliyin fəaliyyət istiqamətlərinə dair məsələlərlə bağlı müraciət edə bilərlər.

Deputy Minister of Economy Sahib Alakbarov will receive citizens from Shirvan and Hajigabul districts (address: Shirvan city, Nakhchivan street 162 - administrative building of the State Tax Service Regional Tax Department No. 5) in Shirvan city on January 30, 2024.
Citizens from Shirvan and Hajigabul regions intended to attend the meeting can register on the official website of the Ministry of Economy or call the "195-1" Call Center and apply for issues related to the activities of the Ministry.