Vətəndaşların sahibkarlıq fəaliyyətinə güzəştli kreditlərin verilməsi, əmlak, vergi və s. məsələlərlə bağlı müraciətlərinə baxılıb.
İqtisadiyyat nazirinin müavini Sahib Ələkbərov Şirvan şəhərində Hacıqabul rayonundan və Şirvan şəhərindən olan vətəndaşları qəbul edib. Vətəndaşlar sahibkarlığın inkişafı, güzəştli kreditlərin verilməsi, əmlak, vergi və s. məsələlərlə bağlı müraciət ediblər.
Qəbulda vətəndaşların müraciət etdikləri məsələlərə qanunvericiliyə uyğun şəkildə baxılıb və aidiyyəti struktur bölmələrə müvafiq tapşırıqlar verilib.

Citizens' appeals related to preferential loans for entrepreneurial activities, property, tax and other issues were reviewed.
Deputy Minister of Economy Sahib Alakbarov received citizens from Shirvan city and Hajigabul district in Shirvan city. Citizens applied for the development of entrepreneurship, concessional loans, property, tax and other issues.
The issues addressed by the citizens were considered in accordance with the legislation and relevant tasks were given to the relevant structural units at the reception.