İqtisadi Zonaların İnkişafı Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibləri ilə görüşüb.
İqtisadi Zonaların İnkişafı Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri Seymur Adıgözəlov üçüncü “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibləri Əsəd Qurbanzadə və Fərid İsayevlə görüşüb.
Seymur Adıgözəlov qaliblərlə ölkəmizdə yaradılmış sənaye zonalarında beynəlxalq və yerli tərəfdaşlarla iş, effektiv idarəetmə, komanda quruculuğu, çevik qərar qəbuletmə mexanizmləri və s. barədə təcrübəsini bölüşüb. Gənclərin ixtisaslaşdıqları istiqamətlər, maraq dairələri ilə bağlı fikirləri dinlənilib.
Görüşdə qaliblərin fərdi inkişaf planında nəzərdə tutulan məsələlərə dair müzakirə aparılıb, onların inkişaf hədəflərinə uyğun tövsiyələr verilib.

The Chairman of the Board of Directors of the Economic Zones Development Agency met with the winners of the "Yukselish" competition.
Chairman of the Board of Directors of the Economic Zones Development Agency Seymur Adigozalov met with the winners of the third "Yukseliş" competition, Asad Gurbanzadeh and Farid Isayev.
Seymur Adigozalov shared with the winners his experience in working with international and local partners in industrial zones created in our country, effective management, team building, agile decision-making mechanisms, and more. The opinions of young people regarding their specializations and areas of interest were listened to.
The meeting discussed the issues included in the winners' personal development plans, and provided recommendations in line with their development goals.