İqtisadiyyat nazirinin müavini Ağsuda vətəndaşları qəbul edəcək
28 fevral 2025-ci il tarixdə iqtisadiyyat nazirinin müavini Sahib Ələkbərov Şamaxı, İsmayıllı və Ağsu rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan etibarən Ağsu şəhəri M.Ə.Rəsulzadə küçəsi 178 ünvanında, Yeni Azərbaycan Partiyasının Ağsu rayon təşkilatının inzibati binasında keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar İqtisadiyyat Nazirliyinin rəsmi internet səhifəsində qeydiyyatdan keçməklə və ya "195-1" Çağrı Mərkəzinə zəng etməklə Nazirliyin fəaliyyət istiqamətlərinə dair məsələlərlə bağlı müraciət edə bilərlər.

Deputy minister of economy to hold citizen reception in Agsu
On February 28, 2025, Deputy Minister of Economy Sahib Alakbarov will meet with citizens from the Shamakhi, Ismayilli, and Agsu districts.
The meeting will be held from 11:00 a.m. at the administrative building of the New Azerbaijan Party's Agsu district organization, located at 178 M.A. Rasulzade Street, Agsu city.
Citizens wishing to attend the meeting can register on the official website of the Ministry of Economy or contact the Call Center at "195-1" to submit inquiries related to the Ministry's areas of activity.