İtaliya ilə tərəfdaşlığın inkişafı müzakirə edilib
İqtisadiyyat nazirinin İtaliyanın şirkətlər və "Made in Italy" naziri ilə görüşündə biznes tərəfdaşlığı, ölkələrimizi təmsil edən şirkətlərin qarşılıqlı fəaliyyəti və yeni əməkdaşlıq istiqamətləri müzakirə edilib.
İqtisadiyyat naziri Mikayıl Cabbarov İtaliyaya səfəri çərçivəsində bu ölkənin şirkətlər və "Made in Italy" naziri Adolfo Urso ilə görüşüb.
Görüşdə Azərbaycan və İtaliyanın biznes tərəfdaşlığı, ölkələrimizi təmsil edən şirkətlərin qarşılıqlı fəaliyyəti və yeni əməkdaşlıq istiqamətləri barədə fikir mübadiləsi aparılıb.

In the meeting between the Minister of Economy and the Minister of Companies and "Made in Italy" of Italy, business partnership, the mutual activities of companies representing both countries, and new cooperation directions were discussed.
The Minister of Economy Mikayil Jabbarov, within the framework of his visit to Italy, met with the country's companies and the Minister of "Made in Italy," Adolfo Urso.
The meeting included an exchange of views on the business partnership between Azerbaijan and Italy, the mutual activities of companies representing our countries, and new areas of cooperation.