İqtisadiyyat Nazirliyinin rəhbərliyi Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 102-ci ildönümü münasibəti ilə Fəxri xiyabanı ziyarət edib
İqtisadiyyat Nazirliyinin rəhbərliyi müasir Azərbaycan dövlətinin memarı və qurucusu, Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 102-ci ildönümü ilə əlaqədar olaraq Fəxri xiyabanı ziyarət edib.
Fəxri xiyabanda Ulu Öndər Heydər Əliyevin məzarı önünə gül dəstələri düzülüb, xatirəsi ehtiramla yad edilib.
Görkəmli oftalmoloq-alim, akademik Zərifə Əliyevanın da əziz xatirəsi yad olunub, məzarı önünə güllər qoyulub.
Ümummilli Liderin əziz xatirəsi qəlbimizdə əbədi yaşayacaq, onun zəngin siyasi irsi, strateji inkişaf ideyaları və müdrik idarəçilik təcrübəsi hər birimiz üçün daim örnək olacaq.

Ministry of Economy leadership visited the Alley of honor on the 102nd anniversary of National Leader Heydar Aliyev's birth
The leadership of the Ministry of Economy visited the Alley of Honor in connection with the 102nd anniversary of the birth of the National Leader, the architect and founder of the modern Azerbaijani state, Heydar Aliyev.
Floral tributes were laid at the grave of the National Leader Heydar Aliyev in the Alley of Honor, and his memory was honored with deep respect.
The cherished memory of the prominent ophthalmologist and academician Zarifa Aliyeva was also honored, and flowers were laid at her grave.
The cherished memory of the National Leader will live forever in our hearts. His rich political legacy, strategic development ideas, and wise leadership experience will always serve as an example for all of us.