Masallı Sənaye Məhəlləsində yeni rezident
Masallı Sənaye Məhəlləsinin yeni rezidenti tərəfindən plastik taraların istehsalı layihəsi həyata keçiriləcək.
“Azmer Group” MMC-yə İqtisadiyyat Nazirliyinin tabeliyində İqtisadi Zonaların İnkişafı Agentliyinin idarəçiliyində olan Masallı Sənaye Məhəlləsinin rezidenti statusu verilib.
İnvestisiya dəyəri 1,3 milyon manat təşkil edən layihə çərçivəsində aqrar sahədə istifadə olunan plastik taralar istehsal ediləcək.
Masallı Sənaye Məhəlləsində hazırda 10 sahibkarlıq subyektinə rezidentlik statusu verilib, 400-ə yaxın daimi iş yeri yaradılıb.

The new resident of the Masalli Industrial District will implement the plastic crates production project.
The “Azmer Group” LLC has been granted residency in the Masalli Industrial District under the Economic Zones Development Agency under the Ministry of Economy of the Republic of Azerbaijan.
Within the framework of the project with the investment value of 1.3 million AZN, plastic crates used in the agricultural sector will be manufactured.
As of now, 10 business entities have been granted residency in the Masalli Industrial District, and approximately 400 permanent jobs have been created.