18 aprel 2025-ci il tarixdə iqtisadiyyat nazirinin birinci müavini Elnur Əliyev Gəncə şəhəri, Samux və Göygöl rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan etibarən Gəncə şəhəri, Atatürk pr. 434 ünvanında, Yeni Azərbaycan Partiyasının Gəncə şəhər təşkilatının inzibati binasında keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar İqtisadiyyat Nazirliyinin rəsmi internet səhifəsində qeydiyyatdan keçməklə və ya "195-1" Çağrı Mərkəzinə zəng etməklə Nazirliyin fəaliyyət istiqamətlərinə dair məsələlərlə bağlı müraciət edə bilərlər.

On April 18, 2025, First Deputy Minister of Economy Elnur Aliyev will receive citizens from Ganja city, Samukh, and Goygol districts.
The reception will be held starting from 11:00 a.m. at the administrative building of the New Azerbaijan Party’s Ganja city branch, located at 434 Ataturk Avenue, Ganja city.
Citizens who wish to attend the reception can submit their inquiries related to the areas of activity of the Ministry by registering through the official website of the Ministry of Economy or by calling the "195-1" Call Center.